Рейтинги

Рейтинг навчальних закладів області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін у 2018-2019 н.р.

(за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відповідно до наказу Управляння освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 21.02.2019 р. № 39-од)

Назва закладу І ІІ ІІІ Місце
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка 12 11 4 1
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 7 8 4 2
Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Кременецької міської ради 3 2 8 3
Тернопільський технічний ліцей 2 7 4 4
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 2 2 5 5
Волинський ліцей імені Нестора Літописця Кременецької районної ради 2 2 3 6
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивчення іноземної мови 2 2 1 7
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9 ім. І.Блажкевич 2 2 - 8
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» м. Хоростків 2 1 3 9
Тернопільська класичні гімназія 2 1 1 10
Тернопільський НВК "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" 2 - 1 11
Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича 1 4 12 12
Підгаєцька гімназія ім. М. Паславського 1 3 6 13
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Теребовля 1 3 2 14
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Хоростків Гусятинського району 1 1 3 15-16
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці 1 1 3 15-16
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Озерна Зборівського району 1 1 1 17
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого 1 3 - 18
Микулинецька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 1 1 - 19
Коропецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Марка Каганця 1 - 5 20
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» м. Копичинці Гусятинського району 1 - 4 21
НВК «Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія ім. С. Балея» 1 - 3 22
НВК "Лановецька загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ст. – ліцей імені Юрія Коваля" 1 - 2 23
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 1 - 1 24-26
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 1 - 1 24-26
Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Підгаєцької міської ради 1 - 1 24-26
Джуринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чортківської районної ради 1 - - 27
Шумський ліцей - 6 9 28
Кременецький ліцей імені Уласа Самчука - 5 18 29
Шумський НВК «загальноосвітній заклад І-ІІІ ст. – гімназія» - 4 - 30-31
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов - 4 - 30-31
Монастириська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 3 8 32
Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 - 3 4 33-34
Бережанська загальноосвітня школа № 2 - 3 4 33-34
Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 - 3 5 35-36
Козівська державна українська гімназія ім. В. Герети - 3 5 35-36
Теребовлянський навчально-виховний комплекс - 2 8 37
Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 - 2 4 38
Почапинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 2 3 39
Кімнатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. Кременецького району - 2 1 40
Новосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького - 2 - 41
Заліщицька державна гімназія м. Заліщики Тернопільської області - 1 10 42
Зборівська державна українська гімназія ім. Р. Завадовича - 1 9 43
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 - 1 5 44-45
Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 1 5 44-45
Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. № 3-гімназя імені Романа Андріяшика» - 1 3 46-50
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 - 1 3 46-50
Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Монастириського району - 1 3 46-50
НВК «Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» - 1 3 46-50
Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - 1 3 46-50
Бучацький колегіум ім. св. Йосафата - 1 2 51-60
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 - 1 2 51-60
Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 1 2 51-60
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 - 1 2 51-60
Вишневецька комунальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишнівецької ОТГ - 1 2 51-60
Збаразька загальноосвітня школа № 2 ім. І. Франка - 1 2 51-60
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Товстолуг - 1 2 51-60
Чортківська загальноосвітня школа № 7 - 1 2 51-60
Острівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 1 2 51-60
Переволоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 1 2 51-60
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивчення іноземної мови - 1 1 61-65
НВК «Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 – дошкільний навчальний заклад» - 1 1 61-65
НВК «Іванівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.» Підволочиської селищної ради - 1 1 61-65
Зарудянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 1 1 61-65
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 - 1 1 61-65
Кременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. - 1 - 66-82
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 - 1 - 66-82
Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – медичний ліцей № 15» - 1 - 66-82
Підволочиська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - 1 - 66-82
Великодедеркальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Шумської районної ради - 1 - 66-82
Вишнівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Вишнівецької селищної ради Збаразького району - 1 - 66-82
Івано-Пустенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борщівської районної ради - 1 - 66-82
Залісцівський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» - 1 - 66-82
Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей - 1 - 66-82
Більче-Золотецький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 1 - 66-82
НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад - 1 - 66-82
ТНВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2 - 1 - 66-82
ТНВК «Школа-ліцей № 6 ім. Н.Яремчука» - 1 - 66-82
Великочорнокінецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 1 - 66-82
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Лисівці - 1 - 66-82
Романовоселівський НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 1 - 66-82
Бабинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  - 1 - 66-82
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт. Гусятин - - 6 83
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 - - 5 84-86
Бережанська школа – гімназія ім. Б. Лепкого - - 5 84-86
Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 - - 5 84-86
Бучацька гімназія ім. В.М. Гнатюка - - 4 87-88
Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Галини Гордасевич - - 4 87-88
Кошляківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Скориківської сільської ради - - 3 89-92
Стрілковецький НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - - 3 89-92
Підволочиська гімназія імені Івана Франка Підволочиської селищної ради - - 3 89-92
Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - - 3 89-92
Ріпинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - - 2 93-96
Качанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - - 2 93-96
Циганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка - - 2 93-96
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова - - 2 93-96
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - - 1 97-107
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад с. Великі Гаї - - 1 97-107
Тернопільська спеціалізована школа № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов - - 1 97-107
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 24 - - 1 97-107
Великоберезовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тернопільської районної ради - - 1 97-107
Потуторська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Бережанського району - - 1 97-107
Плебанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - - 1 97-107
Завалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Підгаєцького району - - 1 97-107
Бучацький ліцей - - 1 97-107
Матвіївська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів - - 1 97-107
Дунаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя України Олександра Капіносо - - 1 97-107

 

Рейтинг навчальних закладів м. Тернополя за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2018-2019 н.р.

(за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відповідно до наказу управління освіти Тернопільської міської ради № 35 від 23.01.2019 р.)

Місце Назва закладу К-сть І місць К-сть ІІ місць К-сть ІІІ місць
1 ТУГ 20 30 40
2 ТСШ № 3 12 26 38
3 ТСШ № 5 4 6 16
4 ТТЛ 4 4 14
5 ТЗОШ № 22 3 2 9
6 ТЗОШ № 20 3 - 2
8 ТНВК № 9 2 7 6
9 ТКГ 2 6 12
10 ТСШ № 17 2 6 7
11 ТЗОШ № 11 2 4 8
12 Школа-колегіум 2 4 6
13 ТСШ № 7 2 2 4
14 ТЗОШ № 14 1 6 3
15 ТНВК № 6 1 5 14
16 ТЗОШ № 23 1 5 9
17 ТЗОШ № 28 1 3 7
18 ТЗОШ № 4 1 2 9
19 ТЗОШ № 10 1 2 8
20 ТНВК № 2 1 - 6
21 ТЗОШ № 13 1 - 5
22 ТСШ № 29 - 7 15
23 ТЗОШ № 24 - 6 7
24 ТЗОШ № 18 - 4 8
25 ТЗОШ № 19   3 6
26-27 ТЗОШ № 16 - 2 10
26-27 ТНВК № 15 - 1 4
28 ТЗОШ № 27 - 1 4
29 ТЗОШ № 25 - 1 2
30 ГГК - 1 1
31 ТЗОШ № 26 - - 9
32 ТЗОШ № 8 - - 4
33 ТЗОШ № 21 - - 2

 


Рейтинг навчальних закладів області за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін у 2017-2018 н.р.

(за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відповідно до наказу Управляння освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 02.03.2018 р. № 47)

Назва закладу І ІІ ІІІ Місце
Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка 9 10 7 1
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 6 10 7 2
Тернопільський технічний ліцей 5 3 4 3
Кошляківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Скориківської сільської ради 3 - 1 4
Заліщицька державна гімназія м. Заліщики Тернопільської області 2 3 5 5
Теребовлянський навчально-виховний комплекс 2 2 12 6
Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Кременецької міської ради 2 2 5 7
Бучацький колегіум ім. св. Йосафата 2 1 2 8
Тернопільська класичні гімназія 2 1 1 9
Кременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. 2 - 3 10
Коропецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Марка Каганця 1 7 2 11
Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича 1 3 11 12
Підгаєцька гімназія ім. М. Паславського 1 3 6 13
Кременецький НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» Кременецької міської ради 1 2 3 14
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт. Гусятин 1 2 2 15
Тернопільський НВК "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" 1 2 1 16
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивчення іноземної мови 1 2 - 17
Монастириська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 1 8 18
Шумський НВК «загальноосвітній заклад І-ІІІ ст. – гімназія» 1 1 3 19
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 1 1 2 20
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивчення іноземної мови 1 1 1 21
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького 1 1 - 22-24
Кімнатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. Кременецького району 1 1 - 22-24
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 1 1 - 22-24
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 1 - 3 25
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад с. Великі Гаї 1 - 2 26
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 - 1 - 27-28
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Яблунів Гусятинського р-н 1 - 1 27-28
Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – медичний ліцей № 15» 1 - - 29-33
Ріпинецька загальноосвітня школа 1 - - 29-33
Вовковецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 1 - - 29-33
Горянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременецької рай. р 1 - - 29-33
Гніздичненська НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 - - 29-33
Кременецький ліцей імені Уласа Самчука - 7 12 34
Шумський ліцей - 5 11 35
Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. № 3-гімназя імені Романа Андріяшика» - 4 7 36
Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 - 4 5 37-38
НВК "Лановецька загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ст. – ліцей імені Юрія Коваля" - 4 5 37-38
Козівська державна українська гімназія ім. В. Герети - 3 2 39-40
Стрілковецький НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - 3 2 39-40
Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 - 2 5 41
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 - 2 4 42
Підволочиська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - 2 3 43
Тернопільська спеціалізована школа № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов - 2 2 44-45
НВК «Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 – дошкільний навчальний заклад» - 2 2 44-45
Шумський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» - 2 1 46-50
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 - 2 1 46-50
Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 2 1 46-50
Саранчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Бережанського району - 2 1 46-50
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого - 2 1 46-50
Бережанська загальноосвітня школа № 2 - 1 9 51
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 - 1 6 52
Борщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 - 1 3 53-54
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Хоростків Гусятинського району - 1 3 53-54
Бучацька гімназія ім. В.М. Гнатюка - 1 2 55-59
Бережанська школа – гімназія ім. Б. Лепкого - 1 2 55-59
Зборівська державні українська гімназія ім. Р. Завадовича - 1 2 55-59
Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Монастириського району - 1 2 55-59
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Озерна Зборівського району - 1 2 55-59
Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Галини Гордасевич - 1 1 60-68
Вишневецька комунальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишнівецької ОТГ - 1 1 60-68
Качанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 1 1 60-68
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов - 1 1 60-68
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова - 1 1 60-68
Чортківська загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ст. - 1 1 60-68
Великодедеркальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Шумської районної ради - 1 1 60-68
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8 - 1 1 60-68
Збаразька загальноосвітня школа № 2 ім. І. Франка - 1 1 60-68
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 24 - 1 - 69-77
Великоберезовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тернопільської районної ради - 1 - 69-77
Вишнівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Вишнівецької селищної ради Збаразького району - 1 - 69-77
Чортківська загальноосвітня школа №5 - 1 - 69-77
Івано-Пустенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борщівської районної ради - 1 - 69-77
Циганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка - 1 - 69-77
Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Товстолуг» - 1 - 69-77
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 - 1 - 69-77
Дибщенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - 1 - 69-77
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 - 1 - 69-77
Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 - - 10 78
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Зборівського району - - 6 79
Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - - 5 80-81
Підволочиська гімназія імені Івана Франка Підволочиської селищної ради - - 5 80-81
Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - - 4 82
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 26 - - 4 83
Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Теребовля - - 3 84-87
Спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики - - 3 84-87
Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 - - 3 84-87
Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 - - 3 84-87
Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Підгаєцької міської ради - - 2 88-96
Потуторська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Бережанського району - - 2 88-96
Залісцівський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» - - 2 88-96
НВК «Мишковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» - - 2 88-96
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» м. Копичинці Гусятинського району - - 2 88-96
Скала-Подільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - - 2 88-96
Старовишнівецька комунальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - - 2 88-96
Почапинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - - 2 88-96
Плебанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - - 2 88-96
Тернопільська обласна експериментальна комунальна школа мистецтв імені Ігоря Ґерети - - 2 88-96
Чортківська загальноосвітня школа № 7 - - 1 97-112
Завалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Підгаєцького району - - 1 97-112
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с. Васильківці - - 1 97-112
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9 - - 1 97-112
Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 - - 1 97-112
Бучацький ліцей - - 1 97-112
НВК «Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія ім. С. Балея» - - 1 97-112
Угринівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Підгаєцького району - - 1 97-112
НВК «Іванівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.» Підволочиської селищної ради - - 1 97-112
Микулинецька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Теребовлянського району - - 1 97-112
Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - - 1 97-112
Матвіївський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» - - 1 97-112
Баворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тернопільського району - - 1 97-112
Дунаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя України Олександра Капіносо - - 1 97-112
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова - - 1 97-112
Тетилівський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів» - - 1 97-112

 

 


Рейтинг навчальних закладів м. Тернополя за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2017-2018 н.р.

(за версією Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка відповідно до наказу управління освіти Тернопільської міської ради № 29 від 23.01.2018 р.)

Місце Назва закладу К-сть І місць К-сть ІІ місць К-сть ІІІ місць
1 ТУГ 19 22 44
2 ТСШ № 3 14 23 24
3 ТЗОШ № 26 4 3 1
4 ТСШ № 29 3 12 19
5 ТСШ № 5 3 6 8
6 ТТЛ 3 4 5
7 ТСШ № 17 2 4 8
8 Школа-колегіум 2 4 6
9 ТЗОШ № 4 2 3 9
10 ТНВК № 15 2 3 5
11 ТЗОШ № 22 2 3 4
12 ТЗОШ № 24 2 2 9
13 ТЗОШ № 16 2 2 8
14 ТЗОШ № 28 2 2 7
15 ТСШ № 7 2 1 9
16 ТЗОШ № 8 2 1 2
17 ТКГ 1 7 15
18 ТЗОШ № 14 1 6 7
19 ТНВК № 6 1 2 11
20 ТЗОШ № 11 1 1 8
21 ТЗОШ № 23 1 1 6
22 ТЗОШ № 25 1 1 2
23 ТНВК № 9 6 7
24 ТЗОШ № 19 3 6
25 ТЗОШ № 13 2 7
26 ТЗОШ № 10 1 8
27 ТЗОШ № 27 1 7
28 ТЗОШ № 20 1 6
29 ТЗОШ № 18 8
30 ГГК 5
31 ТНВК № 2 3
32-33 ТЗОШ № 30 1
32-33 ТЗОШ № 21 1