Учнівський олімп

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2018-2019 навчального року

bgcolor="#f7f7f7"

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський етап
1 Касянчук Надія
7-В
МАН, секція літературної творчості     ІІ місце
МАН, секція загальної біології     ІІІ місце
екологія (Сопівник Г.Я.) І місце І місце ІІІ місце
біологія (Сопівник Г.Я.) ІІ місце    
англійська мова (Теремчук І.В.) ІІІ місце    
2 Приведа Анастасія
6-В
французька мова (Панюс С.В.) ІІ місце І місце ІІІ місце
3 Лепявко Катерина
5-В
українська мова та література (Гарматюк Л.І.) І місце І місце ІІІ місце
конкурс Шевченка (Гарматюк Л.І.) І місце І місце  
конкурс Яцика (Гарматюк Л.І.) І місце І місце  
4 Сивак Валерія
4-Б
українська мова та література (Нова М.А., Балабан Г.М.) І місце І місце ІІІ місце
конкурс Шевченка (Нова М.А., Балабан Г.М.) І місце І місце ІІІ місце
географія (Бай О.Б.) ІІ місце    
5 Маркевич Діана
5-В
французька мова (Панюс С.В.) ІІ місце І місце учасник
6 Костюк Богдан
7-В
математика (Кондратьєва Л.І.) І місце І місце учасник
фізика (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
7 Волошин Петро
7-В
фізика (Киричук Н.В.) І місце І місце учасник
економіка (Бай О.Б.) І місце І місце  
МАН, секція електроніки та приладобудування     І місце
МАН, секція теоретичної фізики     ІІ місце
англійська мова (Теремчук І.В.) ІІ місце    
математика (Кондратьєва Л.І.) ІІ місце    
8 Костецька Вікторія
5-В
фізика (Киричук Н.В.) І місце І місце учасник
математика (Зубович Л.В.) ІІ місце ІІ місце  
економіка (Сампара О.В.) ІІ місце    
історія (Томашевська Л.А.) ІІІ місце    
хімія (Мартиняк Г.В.) ІІІ місце    
9 Кипибіда Діана
7-В
астрономія (Киричук Н.В.) І місце І місце учасник
математика (Кондратьєва Л.І.) ІІ місце    
фізика (Киричук Н.В.) ІІ місце    
англійська мова (Теремчук І.В.) ІІІ місце    
інформатика (Чайка Г.А.) ІІІ місце    
10 Літнянський Дмитро
5-Б
хімія (Мартиняк Г.В.) І місце І місце учасник
біологія (Товстига І.З.) ІІ місце    
11 Товпишко Данило
4-Б
хімія (Мартиняк Г.В.) І місце І місце учасник
математика (Ензельт О.П.) ІІ місце ІІ місце  
фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
12 Проць Петро
5-В
інформаційні технології (Чайка Г.А.) І місце ІІ місце учасник
13 Петришин Станіслав
7-Б
МАН, секція географії та ландшафтознавства     І місце
географія (Сампара О.В.) І місце    
історія (Мельник Г.Ф.) ІІІ місце    
14 Пришляк Іван
7-А
МАН, секція психології     І місце
15 Василик Вікторія
7-Б
МАН, секція журналістики     ІІ місце
16 Масик Олександра
7-А
МАН, секція мистецтвознавства     ІІ місце
конкурс Шевченка  (Слюзар Г.Р., Зуляк Г.Я.)   ІІІ місце  
конкурс Яцика (Слюзар Г.Р.) І місце ІІІ місце  
українська мова та література (Слюзар Г.Р.) ІІ місце    
17 Пастух Ярослав
7-Б
МАН, секція безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем     ІІ місце
18 Аврамцев Дмитрій
7-В
МАН, секція авіа- та ракетобудування     ІІІ місце
19 Зазуляк Степан
7-В
МАН, секція української мови     ІІІ місце
20 Свергун Ольга
7-А
МАН, секція англійської мови     ІІІ місце
21 Савченко Ілля
7-А
МАН, секція хімія     ІІІ місце
хімія (Мартиняк Г.В.) ІІ місце ІІ місце  
22 Заремба Роксолана
6-В
біологія (Товстига І.З.) І місце ІІ місце  
23 Горішний Михайло
4-А
біологія (Товстига І.З.) ІІ місце ІІ місце  
24 Бойко Андрій
4-А
географія (Сампара О.В.) І місце ІІ місце  
біологія (Товстига І.З.) І місце ІІІ місце  
фізика (Ремез Г.А.) ІІ місце    
25 Колесник Роман
6-Б
фізика (Ремез Г.А.) ІІ місце ІІ місце  
астрономія (Ремез Г.А.) ІІ місце ІІ місце  
математика (Гаук М.М.) ІІ місце ІІІ місце  
26 Колесникова Анастасія
6-А
біологія (Товстига І.З.) ІІ місце ІІ місце  
27 Руснак Андрій
4-Б
математика (Ензельт О.П.) І місце ІІІ місце  
фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
28 Костюк Анна
5-В
біологія (Товстига І.З.) І місце ІІІ місце  
29 Тригубець Мирослав
7-А
інформатика (Чайка Г.А) ІІ місце    
30 Дідич Валерія
7-А
англійська мова (Теремчук І.В.) ІІІ місце    
31 Жаровська Юлія
1-А
конкурс Яцика (Зуляк Г.Я.) І місце    
32 Турчин Софія
6-В
конкурс Шевченка (Зуляк Г.Я.) ІІ місце    
українська мова та література (Зуляк Г.Я.) ІІІ місце    
історія (Кутень О.А.) ІІІ місце    
33 Мерецька Анна
3-А
конкурс Шевченка (Грабовська О.М., Зуляк Г.Я.) ІІ місце    
конкурс Яцика (Зуляк Г.Я.) ІІІ місце    
34 Гура Роман
2-Б
конкурс Шевченка (Колодій А.Р., Слюзар Г.Р.) ІІ місце    
35 Шевченко Назар
7-А
інформатика (Чайка Г.А.) І місце    
36 Мацик Катерина
6-Б
інформаційні технології (Мельничук І.В.) І місце    
37 Гулкевич Юрій
4-В
фізика (Ремез Г.А.) І місце    
історія (Кутень О.А.) ІІІ місце    
38 Дольна Олена
5-В
французька мова (Грабовська З.Я.) І місце    
39 Собчишин Мирослав
5-А
англійська мова (Павлюк Г.В.) ІІ місце    
40 Поляцко Феодосій
6-А
географія (Бай О.Б.) ІІ місце    
41 Хілініч Валерій
5-Б
географія (Бай О.Б.) ІІ місце    
біологія (Товстига І.З.) ІІІ місце    
інформатика (Чайка Г.А.) ІІІ місце    
42 Михайлюк Віталій
4-В
інформаційні технології (Мельничук І.В.) ІІ місце    
43 Зуєв Едгар
2-А
математика (Дайчак Г.Й) ІІ місце    
44 Яворська Софія
3-Б
математика (Зубович Л.В.) ІІ місце    
45 Голда Дана
4-Б
українська мова та література (Нова М.А.) ІІ місце    
біологія (Товстига І.З.) ІІІ місце    
46 Шкурак Людмила
6-Б
українська мова та література (Нова М.А.) ІІ місце    
47 Бабій Яна
3-В
фізика (Киричук Н.В.) ІІ місце    
48 Ониськів Андрій
6-Б
англійська мова (Теремчук І.В.) ІІІ місце    
українська мова та література (Нова М.А.) ІІІ місце    
49 Слободян Дмитро
6-В
трудове навчання (Грабовський Я.І.) ІІІ місце    
фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
50 Василевська Анастасія
5-В
економіка (Сампара О.В.) ІІІ місце    
історія (Томашевська Л.А.) ІІІ місце    
51 Цеберський Володимир
7-В
історія (Мельник Г.Ф.) ІІІ місце    
правознавство (Мельник Г.Ф.) ІІІ місце    
52 Биндас Яна
5-А
англійська мова (Мала Л.І.) ІІІ місце    
53 Котис Антон
5-А
англійська мова (Мала Л.І.) ІІІ місце    
54 Хмурич Захар
6-Б
англійська мова (Теремчук І.В.) ІІІ місце    
55 Какараза Євген
6-Б
астрономія (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
56 Бліхар Олександр
5-А
біологія (Товстига І.З.) ІІІ місце    
57 Цебрій Вікторія
7-А
інформатика (Іващук А.В.) ІІІ місце    
58 Попа Михайло
4-Б
історія (Кутень О.А.) ІІІ місце    
59 Ханас Олександр
5-А
історія (Томашевська Л.А.) ІІІ місце    
трудове навчання (Грабовськай Я.І.) ІІІ місце    
60 Проць Олена
5-В
трудове навчання (Фенюк Г.Й.) ІІІ місце    
61 Курилюк Вероніка
5-Б
українська мова та література (Грабовська О.М., Гарматюк Л.І.) ІІІ місце    
62 Рудавський Денис
3-В
фізика (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
63 Когут Юлія
3-В
фізика (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
64 Диба Максим
4-В
фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    



Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2017-2018 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський етап
1 Томчук Євген
7-А
історія (Томашевська Л.А.) І місце І місце І місце
географія (Сампара О.В.) І місце ІІ місце  
2 Петришин Станіслав
6-А
географія (Сампара О.В.) І місце І місце І місце
історія, правознавство (Мельник Г.Ф.) ІІІ місце    
3 Господарська Соломія
7-А
французька мова (Бабій О.Г.) І місце І місце ІІ місце
4 Авдєєв Богдан
7-А
МАН, секція біології людини     І місце
5 Кипибіда Діана
6-В
астрономія (Киричук Н.В.) ІІ місце І місце ІІІ місце
математика (Кондратьєва Л.І.) І місце    
фізика (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
6 Мрачковська Софія
4–А
українська мова та література (Гарматюк Л.І.) ІІ місце І місце учасник
7 Третьяков Андрій
4-Б
математика (Гаук М.М.) І місце І місце учасник
інформатика (Чайка Г.А.) ІІІ місце І місце  
фізика (Киричук Н.В.) ІІ місце    
8 Поляцко Феодосій
5-А
географія (Бай О.Б.) ІІ місце ІІ місце учасник
9 Костецька Вікторія
4-В
фізика (Киричук Н.В.) І місце ІІ місце учасник
математика (Зубович Л.В.) ІІІ місце    
хімія (Шенюк Т.Б.) ІІІ місце    
історія (Томашевська Л.А.) ІІІ місце    
10 Костецький Володимир
7-В
астрономія (Киричук Н.В.) І місце І місце учасник
фізика (Киричук Н.В.) ІІ місце    
11 Літнянський Дмитро
4-Б
хімія (Мартиняк Г.В.) І місце І місце учасник
біологія (Товстила І.З.) ІІ місце    
фізика (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
12 Савченко Ілля
6-А
хімія (Мартиняк Г.В.) ІІ місце ІІ місце учасник
фізика (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
13 Голда Антон
7-Б
інформаційні технології (Чайка Г.А.) І місце ІІІ місце  
фізика (Киричук Н.В.) ІІ місце ІІІ місце  
14 Ільків Єва
7-А
українська мова та література (Грабовська О.М.) І місце ІІ місце  
біологія (Сопівник Г.Я.) ІІ місце    
15 Слободян Лілія
7-А
хімія (Мартиняк Г.В.) ІІ місце ІІ місце  
16 Волошин Петро
6-В
фізика, астрономія (Киричук Н.В.) І місце ІІ місце  
англійська мова (Кондратьєва Л.І.) ІІІ місце    
математика (Теремчук І.В.) ІІІ місце    
17 Тригубець Мирослав
6-А
інформатика (Барна В.О.) І місце І місце учасник
18 Касянчук Надія
6-В
МАН, секція загальної біології     ІІІ місце
МАН, секція літературної творчості     ІІІ місце
англійська мова (Теремчук І.В.) ІІ місце ІІІ місце  
хімія (Мартиняк Г.В.) ІІІ місце    
біологія (Сопівник Г.Я.) ІІІ місце    
19 Турчин Софія
5-А
конкурс Шевченка (Зуляк Г.Я., Балабан Г.М.) І місце І місце ІІІ місце
історія (Кутень О.А) І місце ІІ місце  
українська мова та література (Зуляк Г.Я., Балабан Г.М.) ІІІ місце    
20 Скалій Віталій
5-В
математика (Гаук М.М.) ІІ місце ІІІ місце  
інформатика (Мельничук І.В.) ІІ місце    
21 Приведа Анастасія
5-В
французька мова (Панюс С.В.) І місце ІІІ місце  
22 Чванкіна Регіна
5-А
хімія (Мартиняк Г.В.) ІІ місце ІІІ місце  
біологія (Товстига І.З.) ІІІ місце    
23 Товпишко Данило
3-Б
математика (Ензельт О.П.) І місце ІІІ місце  
МАН, секція математики   ІІІ місце  
хімія (Мартиняк Г.В.) ІІ місце    
фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
24 Коваленко Роман
7-А
МАН, секція історії України     ІІ місце
історія (Томашевська Л.А.) ІІІ місце    
25 Бітон Даніель
7-Б
правознавство (Мельник Г.Ф.) ІІІ місце    
ІІ премія «Срібна квітка» Міжнародного конкурсу Квітки Цісик
26 Зозуляк Богдан
7-Б
інформаційні технології (Чайка Г.А.) ІІІ місце    
27 Масик Олександра
6-А
українська мова та література (Слюзар Г.Р.) ІІІ місце    
образотворче мистецтво (Михалевич Г.Р.) ІІІ місце    
28 Пришляк Іван
6-А
фізика (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
29 Лущинська Лілія
6-А
англійська мова (Теремчук І.В.) ІІІ місце    
30 Матієк Марія
6-Б
екологія (Сопівник Г.Я.) ІІІ місце    
31 Калита Марта
6-В
англійська мова (Теремчук І.В.) ІІ місце    
32 Намака Олена
6-В
астрономія (Киричук Н.В.) ІІ місце    
33 Цеберський Володимир
6-В
історія, правознавство (Мельник Г.Ф.) ІІІ місце    
34 Слободян Дмитро
5-В
трудове навчання (Грабовський Я.І.) І місце    
фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
35 Колесникова Анастасія
5-А
біологія (Товстига І.З.) ІІІ місце    
36 Шкурак Людмила
5-Б
англійська мова (Теремчук І.В.) ІІ місце    
українська мова та література (Чирська Н.П.) ІІІ місце    
37 Хмурич Захар
5-Б
правознавство (Мельник Г.Ф.) ІІІ місце    
38 Колесник Роман
5-Б
фізика (Ремез Г.А.) ІІ місце    
математика (Гаук М.М.) ІІІ місце    
39 Хілініч Валерій
4-Б
МАН, секція географії     ІІ місце  
географія (Бай О.Б.) ІІ місце    
40 Дольна Олена
4-В
французька мова (Грабовська З.Я.) І місце    
41 Маркевич Діана
4-В
французька мова (Панюс С.В.) ІІІ місце    
42 Шульгай Валентина
4-Б
французька мова (Шуст Г.І.) ІІІ місце    
43 Василевська Анастасія
4-В
МАН, секція географії   ІІ місце  
історія (Томашевська Л.А.) ІІІ місце    
І місце у фестивалі-конкурсі «Свята Покрова», номінація «Живопис»
44 Курилюк Вероніка
4-Б
українська мова та література (Грабовська О.М.) ІІІ місце    
45 Костюк Анна
4-В
хімія (Шенюк Т.Б.) ІІІ місце    
біологія (Шенюк Т.Б.) ІІІ місце    
46 Бойко Андрій
3-А
математика (Ензельт О.П.) ІІІ місце    
фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
47 Гап’юк Олеся
3-Б
математика (Ензельт О.П.) ІІІ місце    
48 Голда Дана
3-Б
українська мова та література (Нова М.А.) ІІІ місце    
конкурс Шевченка (Нова М.А.) ІІІ місце    
49 Сивак Валерія
3-Б
українська мова та література (Балабан Г.М., Нова М.А.) ІІ місце    
50 Руснак Андрій
3-Б
математика (Ензельт О.П.) ІІ місце    
фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
51 Гулкевич Юрій
3-В
фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
52 Мерецька Анна
2-А
конкурс Яцика (Зуляк Г.Я.) І місце І місце ІІІ місце
53 Лепявко Катерина
4-В
конкурс Яцика (Гарматюк Л.І.) І місце    
конкурс Шевченка (Гарматюк Л.І.) ІІ місце    
54 Гура Роман
1-Б
конкурс Яцика (Лозинська О.І.) ІІІ місце    
55 Покотило Соломія
7-В
МАН, секція ветеринарії та зоотехнії     ІІІ місце
56 Брич Вадим
4-В
МАН, секція географії   І місце  
57 Прохорова Вікторія
3-В
МАН, секція зарубіжної літератури   ІІ місце  
58 Зацна Людмила
3-Б
МАН, секція економіки   ІІІ місце  
59 Комаринська Вікторія
5-Б
І місце у фестивалі-конкурсі «Свята Покрова», номінація «Патріотична проза і поезія»
60 Хім’як Антон
7-А
ІІ місце у фестивалі-конкурсі «Свята Покрова», номінація «Патріотична проза і поезія»
61 Кіцак Тетяна
7-В
Переможець обласного конкурсу учнівських творів «Зродились ми великої години», номінація оповідання, нарис, інтерв’ю

 

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2016-2017 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський етап
1 Томчук Євген
6-А
історія (Томашевська Л.А.) І місце І місце І місце
географія (Сампара О.В.) І місце ІІ місце  
українська мова і література (Грабовська О.М., Зуляк Г.Я.) ІІ місце    
біологія (Сопівник Г.Я.) ІІ місце    
правознавство (Мельник Г.Ф.) ІІІ місце    
2 Ваврик Роман
7-А
історія (Кутень О.А.) І місце ІІІ місце  
правознавство (Мельник Г.Ф.) ІІІ місце    
3 Костецький Володимир
6-В
астрономія (Киричук Н.В.) ІІ місце ІІ місце учасник
математика (Дайчак Г.Й.) ІІ місце ІІІ місце  
фізика (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
4 Третьяков Андрій
3-Б
математика (Гаук М.М.) І місце ІІІ місце  
фізика (Киричук Н.В.) І місце    
5 Лущинська Лілія
5-А
англійська мова (Біленька О.Й) ІІ місце ІІ місце  
конкурс Шевченка (Зуляк Г.Я., Слюзар Г.Р.) ІІІ місце    
6 Савченко Ілля
5-А
хімія (Мартиняк Г.В.) ІІ місце І місце учасник
фізика (Киричук Н.В.) І місце ІІ місце  
7 Рега Оксана
7-В
хімія (Мартиняк Г.В.) І місце І місце учасник
МАН, секція мистецтвознавства     ІІІ місце
МАН, секція валеології     ІІІ місце
8 Господарська Соломія
6-А
французька мова (Бабій О.Г.) І місце І місце учасник
9 Пришляк Іван
5-А
фізика (Киричук Н.В.) ІІ місце І місце учасник
10 Чолач Софія
7-Б
МАН, секція медицина     ІІ місце
біологія (Сопівник Г.Я.) ІІІ місце    
11 Касянчук Надія
5-Б
хімія (Мартиняк Г.В.) І місце ІІІ місце  
англійська мова (Біленька О.Й) ІІІ місце    
МАН, секція загальної біології     ІІІ місце
12 Турчин Софія
4-А
історія (Кутень О.А.) ІІ місце І місце  
українська мова і література (Балабан Г.М., Зуляк Г.Я.) ІІ місце    
конкурс Шевченка (Балабан Г.М., Зуляк Г.Я.) І місце    
13 Колесник Роман
4-Б
фізика (Ремез Г.А.) І місце ІІ місце  
14 Літнянський Дмитро
3-Б
хімія (Мартиняк Г.В.) І місце    
15 Тригубець Мирослав
5-А
інформатика (Бобошко О.І.) І місце    
16 Гап’юк Олеся
2-Б
математика (Ензельт О.П.) ІІ місце    
17 Лепявко Катерина
3-В
українська мова і література (Гарматюк Л.І.) ІІ місце    
конкурс Шевченка (Гарматюк Л.І.) ІІ місце    
конкурс Яцика (Гарматюк Л.І.) ІІ місце    
18 Мрачковська Софія
3-А
українська мова і література (Гарматюк Л.І.) ІІ місце    
19 Коваленко Роман
6-А
історія (Томашевська Л.А.) ІІ місце    
20 Цимбрак Назар
3-А
математика (Зубович Л.В.) ІІ місце    
21 Костецька Вікторія
3-В
фізика (Киричук Н.В.) ІІ місце    
22 Чванкіна Регіна
4-А
фізика (Ремез Г.А.) ІІ місце    
хімія (Мартиняк Г.В.) ІІІ місце    
23 Скалій Віталій
4-В
фізика (Ремез Г.А.) ІІ місце    
математика (Гаук М.М.) ІІІ місце    
24 Поляцко Феодосій
4-А
географія (Бай О.Б.) ІІ місце    
25 Зінкевич Віталій
7-В
географія (Бай О.Б.) ІІ місце    
26 Колесникава Анастасія
4-А
біологія (Товстига І.З.) ІІ місце    
27 Довбенко Максим
7-А
астрономія (Ремез Г.А.) ІІ місце    
28 Приведа Анастасія
4-В
французька мова (Грабовська З.Я.) ІІ місце    
29 Руснак Андрій
2-Б
математика (Ензельт О.П.) ІІІ місце    
МАН, секція математики   І місце  
30 Товпишко Данило
2-Б
математика (Ензельт О.П.) ІІІ місце    
31 Масик Олександра
5-А
українська мова і література (Слюзар Г.Р.) ІІІ місце    
32 Петришин Станіслав
5-Б
географія (Сампара О.В.) ІІІ місце    
33 Круцько Роман
5-Б
англійська мова (Біленька О.Й.) ІІІ місце    
трудове навчання (Грабовський Я.І.) ІІІ місце    
34 Василик Вікторія
5-В
французька мова (Панюс С.В.) ІІІ місце    
35 Михальчук Михайло
7-А
математика (Кондратьєва Л.І.) ІІІ місце    
36 Мачуга Уляна
6-В
астрономія (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
37 Баран Ірина
6-Б
образотворче мистецтво (Михалевич Г.Р.) ІІІ місце    
38 Голда Антон
6-Б
інформатика (Бобошко О.І.) ІІІ місце    
39 Концур Юлія
1-А
конкурс Яцика (Грабовська О.М.) ІІІ місце    
40 Голда Дана
2-Б
конкурс Яцика (Нова М.А.) І місце І місце  
МАН, секція географія   ІІ місце  
41 Демборинська Софія
3-Б
ІІ місце Всеук. к-с із зар. літератури
42 Даткун Анастасія
7-Б
Гран-прі К-с патріотичної прози та поезії
43 Колінець Остап
5-Б
Гран-прі К-с патріотичної прози та поезії
44 Комаринська Вікторія
4-Б
Гран-прі Міський огляд конкурсу «Творчості юних тобі Україно»
45 Бітон Даніель
6-Б
Чарівний голос

 

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2015-2016 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський
1 Горішний Максим
7-А
секція психології МАН, нагорода ім. О.Л. Павлишина     І місце
2 Махтура Ірина
6-Б
українська мова і література (Слюзар Г.Р.) І місце І місце ІІ місце
конкурс Яцика (Слюзар Г.Р.) І місце І місце  
конкурс Шевченка (Слюзар Г.Р.)   ІІ місце ІІІ місце
3 Буяк Максим
7-Б
секція історії України МАН     ІІ місце
4 Савченко Ілля
4-А
Хімія (Мартиняк Г.В.) ІІ місце І місце ІІІ місце
Фізика (Киричук Н.В.) ІІ місце    
Математика (Кондратьєва Л.І.) ІІІ місце    
5 Метохір Діана
7-В
секція теоретичної фізики МАН     ІІІ місце
Фізика (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
6 Петрунько Тетяна
7-А
секція медицини МАН     ІІІ місце
7 Савченко Марта
7-А
англійська мова (Біленька О.Й.) І місце ІІ місце учасник
8 Бойко Ольга
7-В
Математика (Зубович Л.В.) І місце І місце учасник
Екологія (Товстига І.З.) І місце ІІ місце  
Хімія (Мартиняк Г.В.) ІІ місце    
9 Рега Оксана
6-В
Хімія (Мартиняк Г.В.) І місце І місце учасник
інформаційні технології (Бобошко О.І.) ІІ місце    
10 Пелішко Максим
5-Б
інформатика (Бобошко О.І.) І місце І місце учасник
Фізика (Ремез Г.А.)   ІІ місце  
11 Томчук Євген
5-А
Історія (Томашевська Л.А.) І місце І місце  
Географія (Сампара О.В.) ІІ місце ІІ місце  
Правознавство (Томашевська Л.А.) І місце    
українська мова і література (Зуляк Г.Я., Грабовська О.М.) ІІ місце    
Біологія (Шенюк Т.Б.) ІІ місце    
Фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
конкурс Шевченка (Зуляк Г.Я., Грабовська О.М.) ІІІ місце    
12 Турчин Софія
3-А
українська мова і література (Зуляк Г.Я., Балабан Г.М.) ІІ місце    
конкурс Яцика (Балабан Г.М.) ІІІ місце    
конкурс Шевченка (Балабан Г.М.) І місце І місце  
13 Господарська Соломія
5-А
французька мова (Бабій О.Г.) І місце І місце  
14 Король Вікторія
7-А
французька мова (Грабовська З.Я.) І місце І місце  
15 Скалій Віталій
3-В
Математика (Гаук М.М.) І місце І місце  
16 Касянчук Надія
4-Б
Математика (Кондратьєва Л.І.) І місце ІІ місце  
французька мова (Шуст Г.І.) ІІІ місце    
Біологія (Шенюк Т.Б.) ІІІ місце    
17 Борківський Богдан
7-В
фізика, астрономія (Киричук Н.В.) ІІ місце ІІ місце  
Математика (Зубович Л.В.) ІІІ місце    
інформаційні технології (Бобошко О.І.) ІІІ місце    
18 Борківський Антон
7-В
астрономія (Киричук Н.В.) І місце ІІ місце  
Фізика (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
Математика (Зубович Л.В.) ІІІ місце    
19 Романко Вероніка
6-А
французька мова (Бабій О.Г.) ІІ місце ІІІ місце  
Математика (Кондратьєва Л.І.) І місце    
20 Девіняк Софія
6-Б
Астрономія (Ремез Г.А.) ІІ місце ІІІ місце  
21 Чолач Софія
6-Б
Астрономія (Ремез Г.А.) І місце ІІІ місце  
фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
Економіка (Криховець-Хом’як Л.Я.) ІІІ місце    
22 Слободян Дмитро
3-В
фізика (Ремез Г.А.) І місце    
23 Лущинська Лілія
4-А
українська мова і література (Слюзар Г.Р., Зуляк Г.Я.) ІІІ місце    
конкурс Яцика (Зуляк Г.Я.) ІІІ місце    
конкурс Шевченка (Зуляк Г.Я.) І місце    
24 Мрачковська Софія
2-А
конкурс Яцика (Гарматюк Л.І.) І місце    
конкурс Шевченка (Гарматюк Л.І.) ІІ місце    
25 Голда Дана
1-Б
конкурс Яцика (Нова М.А.) І місце    
26 Ільків Єва
5-А
Біологія (Шенюк Т.Б.) ІІІ місце    
конкурс Яцика (Грабовська О.М.) ІІ місце    
27 Вербицька Оксана
7-А
конкурс Яцика (Лозинська О.І.) ІІ місце    
28 Вацик Соломія
7-А
англійська мова (Біленька О.Й.) ІІ місце    
29 Ваврик Роман
6-А
Історія (Мельник Г.Ф.) ІІ місце    
Правознавство (Мельник Г.Ф.) ІІІ місце    
30 Зінкевич Віталій
6-В
Географія (Бай О.Б.) ІІ місце    
31 Тернопільський Руслан
7-Б
Біологія (Товстига І.З.) ІІ місце    
32 Боднар Марта
3-Б
Хімія (Мартиняк Г.В.) ІІ місце    
33 Кузів Олег
7-В
Фізика (Киричук Н.В.) ІІ місце    
34 Костецький Володимир
5-В
Фізика (Киричук Н.В.) ІІ місце    
35 Рентюк Віталій
3-А
Фізика (Ремез Г.А.) ІІ місце    
36 Сивак Валерія
1-Б
конкурс Шевченка (Нова М.А., Балабан Г.М.) ІІІ місце    
37 Пришляк Іван
4-А
Математика (Кондратьєва Л.І.) ІІІ місце    
біологія (Шенюк Т.Б.) ІІІ місце    
Фізика (Киричук Н.В.) ІІІ місце    
38 Ясіновський Павло
4-А
Математика (Кондратьєва Л.І.) ІІІ місце    
39 Третьяков Андрій
2-Б
Математика (Гаук М.М.) ІІІ місце    
40 Михальчук Михайло
6-А
Історія (Мельник Г.Ф.) ІІІ місце    
41 Зозуляк Богдан
5-Б
інформаційні технології (Бобошко О.І.) ІІІ місце    
42 Намака Олена
4-В
Географія (Сампара О.В.) ІІІ місце    
43 Чванкіна Регіна
3-А
Фізика (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
44 Довбенко Максим
6-А
астрономія (Ремез Г.А.) ІІІ місце    
45 Кивелюк Маркіян
6-А
астрономія (Ремез Г.А.) ІІІ місце    

 

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін минулих років