Учнівський олімп (архів)

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2014-2015 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський
1 Блащак Іван
7-А
біологія І місце І місце учасник
хімія І місце І місце  
астрономія ІІ місце ІІ місце  
фізика ІІ місце    
математика ІІІ місце    
інформатика ІІІ місце    
екологія ІІІ місце    
2 Вітюк Олександр
7-А
астрономія І місце І місце ІІІ місце
фізика І місце ІІ місце  
математика ІІ місце    
3 Король Вікторія
6-А
французька мова І місце І місце учасник
4 Махтура Ірина
5-Б
українська мова і література ІІ місце І місце ІІІ місце
французька мова І місце ІІІ місце  
5 Рега Оксана
5-В
хімія І місце І місце учасник
6 Типило Ольга
6-А
українська мова і література І місце І місце учасник
7 Томчук Євген
4-А
історія І місце І місце І місце
українська мова і література ІІ місце    
біологія ІІ місце    
хімія ІІ місце    
фізика ІІІ місце    
8 Царик Володимир
7-Б
географія ІІ місце ІІ місце ІІ місце
економіка ІІІ місце    
9 Бойко Ольга
6-В
математика І місце ІІ місце  
екологія І місце ІІ місце  
хімія ІІ місце    
10 Борківський Антон
6-В
математика ІІ місце ІІ місце  
фізика ІІ місце ІІІ місце  
астрономія ІІІ місце    
11 Ляпандра Ірина
6-Б
економіка ІІ місце ІІІ місце  
українська мова і література ІІІ місце    
12 Островський Юрій
7-А
трудове навчання І місце ІІІ місце  
13 Романко Вероніка
5-А
французька мова ІІ місце ІІ місце  
інформатика І місце    
математика ІІІ місце    
14 Сморщок Ростислав
7-А
екологія І місце ІІІ місце  
15 Юзик Анастасія
5-А
географія І місце ІІ місце  
16 Борківський Богдан
6-В
математика ІІ місце    
астрономія ІІІ місце    
17 Буяк Максим
6-Б
історія ІІІ місце    
18 Гап’юк Остап
3-Б
математика ІІ місце    
фізика ІІІ місце    
19 Господарська Соломія
4-А
французька мова І місце    
20 Журавель Надія
7-А
астрономія ІІІ місце    
21 Касянчук Надія
3-Б
хімія ІІ місце    
22 Коваленко Роман
4-А
історія ІІ місце    
23 Костецький Володимир
4-В
математика ІІІ місце    
24 Кузів Олег
6-В
фізика ІІ місце    
25 Леник Крістіна
4-А
французька мова ІІ місце    
26 Лущинська Лілія
3-А
українська мова і література І місце    
27 Михальчук Михайло
5-А
фізика І місце    
28 Пелішко Максим
4-Б
географія ІІІ місце    
хімія ІІІ місце    
29 Савченко Ілля
3-А
хімія І місце    
фізика І місце    
30 Чолач Софія
5-В
фізика ІІІ місце    

 

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2013-2014 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський
1 Блащак Іван
6-А
біологія І місце І місце І місце
хімія І місце І місце  
інформатика І місце ІІ місце учасник
фізика І місце ІІІ місце  
астрономія І місце І місце  
математика ІІ місце ІІ місце  
2 Болєщук Іван Ростислав
7-А
французька мова І місце І місце ІІІ місце
хімія ІІ місце ІІ місце  
3 Вітюк Олександр
6-А
астрономія ІІ місце ІІ місце ІІІ місце
4 Король Вікторія
5-В
французька мова ІІ місце І місце учасник
5 Прокопенко Владислав
7-А
математика ІІ місце І місце учасник
фізика І місце ІІ місце  
астрономія І місце І місце  
екологія ІІ місце    
6 Рега Оксана
4-В
хімія І місце І місце учасник
7 Типило Ольга
6-А
українська мова і література І місце І місце учасник
французька мова ІІІ місце    
8 Цимбалюк Христина
7-В
правознавство ІІ місце І місце учасник
9 Борківський Антон
5-Б
фізика ІІ місце ІІІ місце  
10 Брик Анастасія
7-В
економіка ІІ місце ІІІ місце  
біологія ІІІ місце    
хімія ІІ місце    
11 Дяків Андрій
7-А
історія І місце ІІІ місце  
12 Заскоцька Ірина
7-В
педагогіка і психологія І місце ІІІ місце  
13 Теребецька Аліна
6-А
українська мова і література ІІ місце ІІ місце  
14 Бобрик Юрій
6-А
правознавство І місце    
історія ІІ місце    
15 Бойко Ольга
5-Б
математика ІІ місце    
16 Бойко Соломія
4-Б
образотворче мистецтво ІІІ місце    
17 Буяк Максим
5-Б
правознавство ІІІ місце    
історія ІІ місце    
18 Гап’юк Остап
2-Б
математика ІІІ місце    
19 Голянич Віктор
6-А
хімія ІІІ місце    
20 Журавель Надія
6-А
хімія ІІ місце    
астрономія ІІІ місце    
21 Кашуба Михайло
7-В
правознавство ІІІ місце    
географія ІІІ місце    
22 Когут Оксана
7-Б
українська мова і література ІІІ місце    
23 Космина Андрій
6-А
інформаційні технології ІІІ місце    
24 Костецький Володимир
3-В
фізика ІІ місце    
25 Лесів Леся
5-В
трудове навчання ІІ місце    
26 Ляпандра Ірина
5-Б
українська мова і література ІІ місце    
27 Махтура Ірина
4-Б
французька мова І місце    
українська мова і література ІІ місце    
28 Михальчук Михайло
4-А
фізика ІІІ місце    
29 Міщак Юлія
7-Б
педагогіка і психологія ІІІ місце    
30 Оссовська Тетяна
4-Б
трудове навчання ІІ місце    
31 Островський Юрій
6-А
трудове навчання І місце    
32 Пелішко Максим
3-Б
фізика ІІ місце    
33 Романко Вероніка
4-А
математика ІІІ місце    
французька мова ІІІ місце    
34 Таванець Назарій
5-В
фізика ІІІ місце    
35 Томчук Євген
3-А
фізика ІІІ місце    
36 Царик Володимир
6-В
економіка ІІ місце    
37 Черкас Аліна
7-Б
англійська мова ІІ місце    
38 Чолач Софія
4-В
англійська мова ІІІ місце    
39 Юзик Анастасія
4-А
географія ІІІ місце    

 

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2012-2013 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський
1 Блащак Іван
5(9)-А
біологія І місце І місце Призер
математика ІІ місце ІІ місце  
хімія ІІ місце ІІІ місце  
2 Болєщук Іван-Ростислав
6(10)-А
французька мова І місце І місце Призер
хімія ІІ місце    
3 Кашуба Михайло
6(10)-В
астрономія І місце І місце Учасник
правознавство ІІ місце ІІІ місце  
географія І місце ІІІ місце  
4 Прокопенко Владислав
6(10)-А
математика І місце І місце Учасник
фізика ІІІ місце    
5 Скоренька Христина
7(11)-Б
французька мова І місце І місце Учасник
6 Стецик Олексій
7(11)-А
математика І місце І місце Призер
фізика ІІ місце ІІ місце  
астрономія ІІ місце І місце  
інформатика ІІ місце ІІІ місце  
7 Типило Ольга
5(9)-А
українська мова і література І місце І місце Учасник
французька мова ІІІ місце ІІ місце  
8 Ангел Наталія
6(10)-Б
англійська мова ІІ місце ІІІ місце  
9 Бирка Андрій
7(11)-А
хімія ІІ місце ІІ місце  
10 Бобелюк Марта
7(11)-А
педагогіка та психологія ІІ місце ІІІ місце  
11 Брик Анастасія
6(10)-В
економіка ІІ місце ІІІ місце  
12 Космина Андрій
5(9)-А
інформаційні технології І місце ІІ місце  
13 Щигельський Володимир
4(8)-В
математика І місце ІІІ місце  
хімія ІІ місце    
14 Бабій Вікторія
4(8)-В
французька мова ІІ місце    
15 Бай Катерина
5(9)-Б
трудове навчання ІІІ місце    
16 Бобрик Юрій
5(9)-А
історія ІІ місце    
правознавство ІІ місце    
17 Буката Андрій
7(11)-А
астрономія І місце    
18 Ваврик Петро
7(11)-А
правознавство ІІ місце    
фізика ІІІ місце    
19 Вітюк Олександр
5(9)-А
фізика ІІІ місце    
20 Голянич Віктор
5(9)-А
англійська мова ІІІ місце    
21 Дрозд Микола
6(10)-А
біологія ІІІ місце    
22 Дяків Андрій
6(10)-А
історія ІІІ місце    
23 Журавель Надія
5(9)-Б
математика І місце    
24 Когут Оксана
6(10)-Б
українська мова і література ІІ місце    
25 Колос Ірина
7(11)-Б
англійська мова ІІ місце    
26 Король Вікторія
4(8)-В
французька мова І місце    
27 Костецький Владислав
2(6)-В
математика ІІІ місце    
28 Метафор Ольга
4(8)-А
трудове навчання ІІ місце    
29 Михальчук Михайло
3(7)-А
математика ІІІ місце    
30 Михтура Ірина
3(7)-Б
українська мова і література І місце    
31 Міщак Юлія
6(10)-Б
педагогіка та психологія ІІІ місце    
32 Островський Юрій
5(9)-А
трудове навчання ІІІ місце    
33 Рега Оксана
3(7)-В
хімія ІІ місце    
34 Таванець Назар
4(8)-В
біологія ІІ місце    
35 Твердохліб Оксана
7(11)-А
правознавство ІІІ місце    
36 Теребецька Аліна
5(9)-А
українська мова і література ІІ місце    
37 Тригубець Богдан
6(10)-А
інформатика ІІІ місце    
38 Шимків Софія
4(8)-В
трудове навчання І місце    
українська мова і література ІІ місце    
географія ІІІ місце    
39 Яворська Анастасія
7(11)-А
екологія ІІ місце    
українська мова і література ІІІ місце    

 

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2011-2012 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський
1 Блащак Іван
4(8)-А
біологія І місце І місце призер
фізика І місце ІІ місце  
математика І місце ІІ місце  
2 Болєщук Іван-Ростислав
5(9)-А
французька мова ІІ місце І місце учасник
хімія ІІІ місце    
математика ІІІ місце    
3 Гаврилюк Галина
7(11)-А
українська мова І місце І місце учасник
математика І місце ІІ місце  
основи економіки ІІ місце    
хімія ІІІ місце    
4 Кіндзерський Олександр
7(11)-А
фізика І місце І місце учасник
математика ІІ місце ІІ місце  
інформатика ІІ місце ІІ місце  
трудове навчання ІІІ місце    
5 Михальчук Андрій
7(11)-А
економіка І місце І місце учасник
інформаційні технології І місце І місце учасник
фізика ІІ місце    
англійська мова І місце    
6 Стецик Олексій
6(10)-А
математика І місце І місце учасник
інформатика ІІ місце ІІ місце  
хімія ІІІ місце    
7 Репіховська Анастасія
7(11)-Б
педагогіка та психологія І місце І місце учасник
8 Теребус Юлія
7(11)-B
трудове навчання І місце І місце учасник
9 Ангел Наталія
5(9)-Б
англійська мова І місце ІІ місце  
10 Дідич Вікторія
7(11)-В
англійська мова ІІ місце ІІ місце  
11 Дрозд Микола
5(9)-В
біологія ІІ місце ІІІ місце  
12 Кашуба Михайло
5(9)-Б
правознавство І місце ІІІ місце  
13 Рудик Світлана
7(11)-Б
французька мова ІІ місце ІІ місце  
правознавство ІІ місце ІІ місце  
14 Спільник Христина
6(10)-Б
астрономія І місце ІІ місце  
українська мова і література ІІ місце ІІІ місце  
французька мова ІІІ місце    
15 Теребецька Аліна
4(8)-A
українська мова і література І місце ІІІ місце  
16 Бенькалович Мар'яна
4(8)-Б
трудове навчання ІІ місце    
17 Бирка Андрій
6(10)-А
трудове навчання ІІ місце    
18 Бобрик Юрій
4(8)-А
історія ІІ місце    
19 Брик Анастасія
5(9)-А
основи економіки ІІ місце    
20 Ваврик Петро
6(10)-А
правознавство ІІ місце    
21 Вахрів Максим
7(11)-В
історія ІІІ місце    
22 Дворянська Анна
4(8)-А
біологія ІІІ місце    
23 Дзіковський Іван
7(11)-А
інформатика ІІІ місце    
24 Зварич Роман
6(10)-А
історія ІІІ місце    
25 Зуляк Олена
7(11)-В
біологія ІІІ місце    
26 Когут Оксана
5(9)-Б
українська мова ІІІ місце    
27 Островський Юрій
4(8)-А
трудове навчання ІІ місце    
28 Пакон Ольга
6(10)-А
екологія ІІІ місце    
29 Твердохліб Оксана
6(10)-А
правознавство І місце    
30 Типило Ольга
4(8)-А
французька мова ІІ місце    
31 Тригубець Богдан
5(9)-А
інформатика ІІІ місце    

 

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2010-2011 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський
1 Бобак Галина
7(11)-А
французька мова І місце І місце призер
2 Гаврилюк Галина
6(10)-А
українська мова і література І місце І місце призер
французька мова ІІ місце ІІ місце  
математика ІІ місце    
хімія І місце    
3 Дідич Вікторія
6(10)-В
англійська мова ІІ місце І місце учасник
4 Кіндзерський Олександр
6(10)-А
фізика І місце І місце учасник
інформатика ІІ місце    
українська мова   ІІ місце  
математика І місце    
5 Михальчук Андрій
6(10)-В
економіка І місце І місце призер
фізика ІІ місце    
6 Стецик Олексій
5(9)-В
математика ІІ місце І місце учасник
інформатика ІІ місце    
хімія ІІІ місце    
7 Теребус Юлія
6(10)-В
трудове навчання І місце І місце учасник
8 Царик Надія
7(11)-А
географія І місце І місце призер
економіка І місце І місце  
українська мова ІІІ місце    
9 Дрозд Микола
4(8)-В
біологія ІІ місце ІІІ місце  
10 Кручова Ірина
5(9)-А
хімія ІІ місце ІІІ місце  
трудове навчання ІІ місце    
11 Мазнов Павло
7(11)-А
українська мова ІІ місце ІІ місце  
фізика І місце ІІ місце  
математика ІІ місце    
хімія ІІ місце    
12 Пакон Ольга
5(9)-А
біологія І місце ІІІ місце  
13 Ангел Наталія
4(8)-Б
англійська мова І місце    
14 Бирка Андрій
5(9)-В
трудове навчання ІІІ місце    
15 Блащак Іван
3(7)-А
математика ІІ місце    
фізика ІІ місце    
16 Болєщук Іван-Ростислав
4(8)-А
французька мова І місце    
математика ІІІ місце    
17 Ваврик Петро
5(9)-А
правознавство ІІІ місце    
18 Вовк Василь
4(8)-А
історія ІІ місце    
19 Гайда Ольга
7(11)-А
екологія ІІІ місце    
20 Денисюк Ірина
7(11)-А
французька мова ІІІ місце    
21 Дзіковський Іван
6(10)-А
інформатика І місце    
22 Завойська Оксана
7(11)-Б
правознавство ІІІ місце    
23 Зварич Роман
5(9)-Б
історія І місце    
24 Кашуба Михайло
4(8)-В
географія І місце    
25 Ковальчук Максим
7(11)-Б
фізика ІІІ місце    
26 Мартинюк Ілля
4(8)-А
хімія ІІ місце    
27 Мендюк Наталія
4(8)-В
трудове навчання ІІ місце    
28 Перенчук Максим
7(11)-А
правознавство ІІ місце    
29 Приведа Наталія
7(11)-А
інформатика І місце    
30 Рудик Світлана
6(10)-А
українська мова ІІІ місце    
астрономія ІІ місце    
правознавство ІІІ місце    
31 Скаржицький Віталій
4(8)-В
трудове навчання ІІІ місце    
32 Скоренька Христина
6(10)-Б
французька мова ІІІ місце    
33 Спільник Христина
5(9)-Б
французька мова ІІІ місце    
34 Твердохліб Оксана
5(9)-Б
правознавство І місце    
35 Худяк Христина
5(9)-А
образотворче мистецтво ІІ місце    
36 Чарківський Тарас
7(11)-А
біологія ІІІ місце    
англійська мова ІІІ місце    
37 Шмир Марія
7(11)-Б
трудове навчання І місце    

 

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2009-2010 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський
1 Бобак Галина
6(10)-А
французька мова І місце І місце учасник
2 Гаврилюк Галина
5(9)-В
українська мова і література ІІ місце ІІ місце учасник
математика І місце І місце  
хімія   ІІІ місце  
правознавство І місце    
3 Дзіковський Іван
5(9)-А
інформатика І місце І місце учасник
4 Михальчук Андрій
5(9)-В
основи економіки І місце І місце призер
5 Стецик Олексій
4(8)-В
математика І місце І місце призер
фізика ІІ місце    
хімія ІІІ місце    
6 Теребус Юлія
5(9)-Б
трудове навчання І місце І місце учасник
7 Царик Надія
6(10)-А
географія І місце І місце призер
основи економіки І місце    
математика ІІІ місце    
8 Вовчишин Володимир
6(10)-Б
фізика І місце ІІ місце  
9 Денисюк Ірина
6(10)-А
французька мова ІІІ місце ІІ місце  
10 Спільник Христина
4(8)-Б
українська мова ІІ місце ІІ місце  
історія ІІ місце    
французька мова І місце    
11 Ажнюк Галина
6(10)-А
фізика ІІІ місце    
12 Голянчик Віктор
2(6)-А
математика ІІ місце    
13 Завойська Оксана
5(9)-Б
правознавство ІІ місце    
географія ІІ місце    
14 Карабін Дмитро
7(11)-А
інформатика ІІІ місце    
15 Кашуба Михайло
3(7)-А
географія ІІ місце    
16 Мазнов Павло
6(10)-А
правознавство І місце    
біологія ІІІ місце    
17 Мартиш Ольга
5(9)-В
правознавство ІІІ місце    
18 Митник Уляна
7(11)-А
правознавство ІІІ місце    
19 Наумов Віталій
5(9)-В
історія ІІІ місце    
20 Приведа Наталія
6(10)-А
інформатика ІІ місце    
21 Савчишин Валентина
7(11)-Б
правознавство ІІ місце    
географія ІІ місце    
22 Скоренька Христина
4(8)-Б
французька мова ІІІ місце    
23 Худяк Христина
4(8)-Б
образотворче мистецтво ІІІ місце    
24 Чарківський Тарас
6(10)-А
англійська мова ІІ місце    
25 Шмир Марія
5(9)-Б
правознавство ІІ місце    
26 Шульгай Анна
7(11)-А
хімія ІІІ місце    
27 Юрків Павло
7(11)-А
інформатика ІІ місце    
28 Явнич Вадим
7(11)-А
англійська мова ІІІ місце    
29 Яворська Анастасія
4(8)-Б
англійська мова ІІ місце    
українська мова ІІІ місце    

 

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2008-2009 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський
1 Ажнюк Галина
5(9)-А
фізика ІІ місце   учасник
2 Бобак Галина
5(9)-А
французька мова І місце І місце учасник
3 Гаврилюк Галина
4(8)-В
математика І місце І місце учасник
українська мова і література І місце ІІІ місце  
4 Стульківська Галина
7(11)-А
фізика ІІ місце ІІІ місце учасник
5 Царик Надія
5(9)-А
географія І місце І місце учасник
6 Коруна Оксана
5(9)-В
французька мова   ІІ місце  
українська мова і література І місце ІІ місце  
7 Малярчук Вадим
7(11)-Б
англійська мова ІІ місце ІІІ місце  
8 Стульківська Ольга
7(11)-А
математика І місце І місце  
українська мова ІІ місце    
9 Болєщук Іван-Ростислав
2(6)-А
математика ІІІ місце    
10 Бордун Оксана
6(10)-В
образотворче мистецтво ІІІ місце    
11 Вельган Марина
7(11)-А
історія ІІ місце    
12 Вовчишин Володимир
5(9)-Б
фізика І місце    
13 Завойовська Оксана
5(9)-Б
географія ІІІ місце    
правознавство ІІІ місце    
14 Іванов Олександр
6(10)-А
фізика ІІ місце    
15 Кіндзерський Олександр
4(8)-В
французька мова ІІ місце    
16 Мазнов Павло
5(9)-А
історія ІІ місце    
біологія ІІІ місце    
17 Митник Уляна
6(10)-А
українська мова ІІІ місце    
історія ІІІ місце    
18 Михальчук Андрій
4(8)-В
французька мова І місце    
математика ІІ місце    
19 Наумов Віталій
4(8)-В
історія ІІІ місце    
20 Прохоцький Андрій
7(11)-Б
французька мова ІІІ місце    
21 Сабат Зоряна
7(11)-Б
хімія ІІ місце    
правознавство ІІІ місце    
22 Савчишин Валентина
6(10)-Б
правознавство ІІ місце    
23 Спільник Христина
3(7)-Б
українська мова ІІ місце    
24 Стецик Олексій
3(7)-В
математика І місце    
фізика ІІ місце    
25 Харковий Андрій
7(11)-Б
основи інформатики ІІІ місце    
26 Чарківський Тарас
5(9)-А
англійська мова ІІІ місце    
27 Шмир Марія
4(8)-Б
трудове навчання І місце    
28 Юрків Павло
6(10)-А
основи інформатики ІІІ місце    
29 Явнич Вадим
6(10)-А
англійська мова ІІІ місце    
30 Янюк Іван
7(11)-Б
географія ІІІ місце    

 

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін 2007-2008 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я учня
Клас
Предмет, учитель ІІ (міський) етап ІІІ (обласний) етап IV Всеукраїнський
1 Козубський Роман
7(11)-А
інформатика І місце ІІ місце учасник
2 Малярчук Вадим
6(10)-Б
англійська мова ІІ місце І місце учасник
3 Стульківська Ольга
6(10)-А
математика І місце ІІ місце учасник
4 Болюх Христина
7(11)-Б
українська мова і література ІІ місце ІІІ місце  
5 Василів Євген
4(8)-Б
фізика І місце ІІ місце  
6 Гаврилюк Галина
3(7)-В
математика ІІ місце І місце  
географія ІІ місце    
7 Гороховський Андрій
7(11)-А
географія І місце ІІ місце  
історія І місце    
біологія ІІ місце    
8 Карабін Леся
7(11)-Б
основи економіки І місце ІІ місце  
математика І місце ІІ місце  
фізика ІІ місце    
9 Палагнюк Наталя
6(10)-В
фізика І місце ІІІ місце  
10 Царик Надія
4(8)-А
географія І місце ІІ місце  
11 Баран Тарас
3(7)-В
фізика ІІІ місце    
12 Вельган Марина
6(10)-А
історія І місце    
13 Дячук Ольга
7(11)-А
основи правознавства ІІ місце    
українська мова і література ІІІ місце    
14 Жичковська Олеся
6(10)-А
географія ІІ місце    
15 Завойовська Оксана
4(8)-Б
географія ІІ місце    
16 Карташова Юлія
6(10)-А
образотворче мистецтво ІІІ місце    
17 Кіндзерський Олександр
3(7)-В
математика ІІІ місце    
18 Левченко Христина
7(11)-Б
англійська мова ІІІ місце    
19 Мазнов Павло
4(8)-А
хімія ІІ місце    
біологія ІІ місце    
фізика ІІ місце    
20 Пилипчук Маргарита
5(9)-В
образотворче мистецтво ІІІ місце    
21 Сабат Зоряна
6(10)-Б
основи правознавства І місце    
22 Савчишин Валентина
5(9)-Б
основи правознавства ІІ місце    
географія ІІ місце    
основи економіки ІІІ місце    
23 Цизорик Василь
7(11)-В
фізика ІІІ місце    
24 Янюк Іван
6(10)-Б
географія І місце