25 – ювілейний захист у гімназійному товаристві «До глибин»

research
  • 12 січ
  • 2020

25 – ювілейний захист у гімназійному товаристві «До глибин»

12 січня 2020 року 66 гімназисти – члени наукового товариства «До глибин» захистили науково-дослідницькі роботи. Їх оцінювало поважне журі – викладачі тернопільських ВНЗ. На захисті були представлені роботи з різних галузей. Це і мистецтвознавство та мовознавство, технічні науки, комп’ютерні технології, історія та правознавство, медицина, психологія, економіка, валеологія, екологія, математика та іноземні мови.  Кращих 25 робіт буде рекомендовано до участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу–захисту робіт учнів-членів МАН України.

Переможці

І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

гімназистів-членів наукового товариства «До глибин»

  1. Боднар Марта – 7-Б кл. (мистецтвознавства)
  2. Галіяш Вікторія – 7-В кл. (фінанси, грошовий обіг і кредит)
  3. Гевик Юлія – 7-В кл. (психологія)
  4. Гураль Віталіна – 7-А кл. (українська література)
  5. Колесник Роман – 7-Б кл. (матеріалознавство)
  6. Колесникова Анастасія – 7-А кл. (медицина)
  7. Лозінська Марія – 7-А кл. (англійська мова)
  8. Мазуренко Валерія – 7-А кл. (всесвітня історія)
  9. Марків Катерина – 7-В кл. (технології програмування)
  10. Мартинюк Андрій – 7-Б кл. (прикладна математика)
  11. Мацик Катерина – 7-Б кл. (мікроекономіка та макроекономіка)
  12. Островський Владислав – 7-Б кл. (географія та ландшафтознавство)
  13. Поляцко Феодосій – 7-А кл. (історія України)
  14. Приведа Анастасія – 7-В кл. (французька мова)
  15. Слободян Дмитро – 7-В кл. (інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту)
  16. Струхляк Микола – 7-Б кл. (математика)
  17. Томашевська Юлія – 7-В кл. (Internet-технології та WEB дизайн)
  18. Турчин Софія – 7-А кл. (правознавство)
  19. Фурдела Анастасія – 7-В кл. (валеологія)
  20. Хайко Андрій – 7-А кл. (екологія)
  21. Хмурич Захар – 7-Б кл. (мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми)
  22. Чванкіна Регіна – 7-А кл. (біологія людини)
  23. Шамбора Юрій – 7-В кл. (безпека інформаційних та телекомунікаційних систем)
  24. Шкурак Людмила – 7-Б кл. (українська мова)
  25. Яковенко Мартін – 7-Б кл. (науково-технічна творчість та винахідництво)