Бо прийшли до тебе три празники в гості…

research
  • 24 січ
  • 2020

Бо прийшли до тебе три празники в гості…

«Бо прийшли до тебе три празники в гості…» Так називалося велике родинне свято, на яке 24 січня зійшлися учні 2-А класу, їхні батьки та вчителі, щоб за щедро накритими столами разом відзначити завершення Новорічно-Різдвяних свят.

Господар (п. Сергій Белей) і господиня (п. Ольга Жаровська) показали присутнім традиції Святвечора, а гімназисти відтворили вертепне дійство з ангелами, пастушками, царями й колядниками, обряд «Ходіння з козою» та щедрування.

Імпрезу прикрасили народні колядки та щедрівки, які учні не лише співали, а й грали на музичних інструментах (сопілках, скрипці, бандурі, фортепіано, тамбурині та дзвіночку).

Справжнім сюрпризом став виступ батьків, які, одягнені в українські вишиванки, всі разом заколядували «Во Віфлеємі нині новина».

Свято вдалося на славу, за що окрема подяка класному керівнику Грабовській О.М., учителям, особливо Сидору М.В. та Кліщ С.О., дітям та батькам, які доклали максимум зусиль до його організації.

На завершення дійства пролунало побажання «щасливо рік прожити і другого дочекатись» всім присутнім та багатоголосе «Многая літа!»