Дистанційне навчання

research
  • 26 бер
  • 2021

Дистанційне навчання

У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), з 1 вересня 2020 року Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка перейшла на змішане навчання: поєднання он-лайн та оф-лайн освітнього процесу.
Оф-лайн навчання здійснюється в закладі у дві зміни за розкладом уроків з п’ятиденним тижневим навантаженням. У першу зміну навчаються учні 1, 2, 6 та 7-их класів (всього 13 класів), у другу – учні 3-5-их класів (всього 9 класів). За кожним класом закріплений ще один кабінет для відпочинку під час перерв.
Кожен клас ділиться на дві підгрупи, які навчаються через день позмінно: одна група – у класі, інша – удома, слухаючи уроки через сервіси відеоконференцій ZOOM, GOOGLE MEET. Відеозв’язок здійснюється через відеокамери, встановлені в кожному навчальному кабінеті. Матеріали всіх уроків (презентації, відео, завдання, тести, проєкти) розміщено на платформі MOODLE, розгорнутій на сайті закладу в розділі «Про гімназію» (підрозділ «Дистанційне навчання»). Зайти на свою сторінку учні і їх батьки можуть, використовуючи логіни та паролі, які вони мають.
Деякі уроки викладаються в поєднанні он-лайн та оф-лайн навчання. Розклад уроків, які проводяться он-лайн, розміщено на головній сторінці MOODLE.
Контроль за якістю набутих знань здійснюється як в тестовому, так і в звичайному режимах.
Зворотний зв’язок між учителем та учнем – через платформи MOODLE (розділ «Повідомлення»).
У електронному журналі оцінок учні можуть переглянути результати своїх робіт. Це може здійснити кожен гімназист у приватному порядку.
З 11 січня 2021 року заклад переходить на навчання з елементами дистанційного.
З 25 січня 2021 року гімназія навчається у дві зміни повними класами.
З 01 лютого 2021 року заклад переходить на однозмінне навчання, клас ділиться на дві підгрупи, які навчаються через день. 5-і 7 кл. навчаються - повними класами.
З 04.02.2021 року гімназія переходить на навчання за класичною формою (з 8.30 год. щоденно).
З 29 березня 2021 року заклад переходить на навчання з елементами дистанційного (розклад на інформаційній платформі).