Друга частина об’єктового тренування

research
  • 24 кві
  • 2019

Друга частина об’єктового тренування

Друга частина об’єктового тренування – Дня цивільного захисту – було проведено у формі змагань, квестів, практикумів та екскурсій.

Так, для 1-их класів відбулися спортивні естафети наближені до дій в надзвичайних ситуаціях, найспритнішим визнано команду «Бобри» 1-Б класу.

Другокласники взяли участь у квесті «Зумій врятувати своє життя». Змагання проходили на 9-ти локаціях: «Радіоактивна хмара»; «The Earth Helpers», «Травматологічна допомога», «Надзвичайна ситуація», «Увага! На дорозі велосипедист», «Знайомтесь небезпечний пазл», «Зумій врятувати своє життя», «Транспортування потерпілого», «Help me».

Учні 3-іх класів відвідали пожежну частину, що на вулиці Котляревського.

Не менш цікавим був квест для четвертокласників. Учні змагалися на 9-ти локаціях, «Долікарська допомога», «Стихія, Що це?», «Як діяти в надзвичайних ситуаціях», «Рятування людей під час пожежі», «Застосуй геометрію у надзвичайних ситуаціях», «Практична», «Електричні явища», «Допоможи іноземцю».

П’ятикласники теж змагалися на дев’яти локаціях квесту «Простір безпеки» А це: «Кмітливий шифрувальник», «Юний натураліст», «Comment survivre», «Help in an emergency situation»,  «Help a foreigner in an emergency», «Знаки безпеки», «Зброя масового знищення», «Служба порятунку», «Наукова нишпорка», «Розумники та розумниці».

Шестикласники відвідали семінар-практикум: «Надання першої домедичної допомоги під час надзвичайних ситуацій».

Учням сподобалося. А ми, вчителі, сподіваємось що учні збагатили свої знання про дії у надзвичайних ситуаціях.