Дякуємо всім, хто долучився до флешмобу «Вдома цікаво!»

research
  • 16 кві
  • 2020

Дякуємо всім, хто долучився до флешмобу «Вдома цікаво!»

Ми віримо, що світлини учасників допоможуть тим, хто ще досі не знає, як перетворити карантин у корисне дозвілля!

 Виявляється, що навіть під час вимушених канікул, є безліч варіантів, як провести корисно та цікаво дозвілля, наприклад, прочитати улюблену книжку або написати свою. Якщо у звичайному життєвому ритмі на читання майже не залишається ані сил, ані часу, то під час карантину є шанс надолужити згаяне й заново зануритися у світ книг.

Грати всією родиною у настільні ігри завжди весело й пізнавально. Окрім різноманітних настільних ігор, всією сім’єю можна зіграти в “Крокодила” або в “Хто я?” А можна - й у волейбол повітряною або паперовою кулькою!

Можна спробувати себе в ролі художника! Малювання, ліпка, аплікації, вироби з паперу, декупаж – є безліч цікавих напрямків. До речі, в інтернеті можна знайти багато   on line майстер-класів, як приготувати смачну страву! Звісно, карантин не найкращий час для походів у магазини, але ж не сидіти голодними! Приготування смачних, незвичайних страв можна зробити сімейною традицією і готувати разом, до прикладу, щосуботи.

Прибирання в оселі. Так, це не є розвагою, проте дуже важливо підтримувати чистоту у помешканні тоді, коли ви постійно перебуваєте вдома. Та і для батьків неабияка допомога!

Гра з домашніми улюбленцями. Найбільше радості карантин приносить домашнім улюбленцям, які мають можливість цілодобово володарювати своїми господарями! Не втрачайте можливості не тільки більше грати з ними, а й забезпечити належний догляд.

Запровадження корисних спортивних звичок, наприклад, спорт, ранкова йога – це те, на що ніколи не вистачає часу. Можна витягти велосипед, який відпочивав взимку і покататись з батьками околицями міста.

Сподіваємося, що кожен знайшов у цьому переліку щось цікаве й для себе.

Життя триває, рухаємося далі!