Інженерний тиждень

research
  • 03 лют
  • 2020

Інженерний тиждень

Грандіозна подія "Інженерний тиждень"! в Тернопільській Українській гімназії ім.І.Франка.
День перший. На годинах класного керівника вправлялися над роботою в команді - будували вежі, на уроках біології- виготовляли моделі легень та серця, а на інформатиці - виготовили модель стільця. Я випробувала на собі - сидіти можна. Навіть задумались над одним соціальним проєктом..... Дуже цікаво! Далі буде...
P.S. Заходьте до нас - і станьте активним учасником тижня.Раді зустрічі з Вами!

"Інженерний тиждень" продовжується. День другий. Сьогодні виготовляли реактивний автомобіль, термос для марсіанина, моделювали підняття підземних вод, перевіряли: чи є клас командою. А ще..... Говорили про розвиток досліджень упродовж 2000 років, про винаходи молодих українських вчених. Нам цікаво, а Вам?

"Інженерний тиждень" триває.... День третій. Сьогодні ми виготовляли об ' ємні фігури(ікосаедр, додекаедр), реактивні автомобілі( зовсім інша модель), виготовляли спільно трек( командна робота. Виявляється - це дуже складно). Найцікавішими були змагання: чий реактивний автомобіль поїде далі. У змаганнях активно участь приймав і директор гімназії Крижанівський А.В. Нам дуже цікаво! З нетерпінням чекаємо завтрашнього дня. Напевно, учителі підготували ще щось цікавеньке.....

"Інженерний тиждень" триває.... День четвертий. Сьогодні найцікавішим була побудова треку для руху кульки по ньому рівно за 60с. Випробовували, змагалися і дискутували .... А ще були змагання на дальність руху реактивних автомобілів.....Тиждень добігає до кінця. Завтра виставка найкращих інженерних моделей! Чекаємо з нетерпінням сертифікатів!

Ми на фінішній прямій " Інженерного тижня". Сьогодні ми пройшли " Часову шкалу винаходів" (Це не просто. А як тоді було зробити винахід?! Важче, ніж нам?! Чи ні!?). Виготовляли гідравлічний ліфт. Училися дивитися на світ крізь рожеві окуляри, які самі виготовили. Нарешті, демонстрували на виставці кращі інженерні моделі. Сьогодні кращі з кращих юних винахідників-інженерів отримали сертифікати. Нам сподобалось, нас надихнуло. Емоції вирують. А ще, ми з нетерпінням чекаємо наступного тематичного тижня!