Результати проведення ХХІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика

  • Головна /
  • Події /
  • Новини /
  • Результати проведення ХХІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика
research
  • 31 бер
  • 2021

Результати проведення ХХІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика

30 березня відбулася презентація результатів проведення ХХІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика, що вперше у 2021 році відбувся в дистанційному форматі на освітній платформі HUMAN.

Участь у марафоні взяли понад 25 тисяч учнів та студентів з усіх областей України, а також із-за кордону та тимчасово окупованих територій України. 

Успішно подолали всі 4 етапи Марафону, що тривав з 26 лютого до 21 березня, учні та учениці Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка: Сисак Юлія, 3-Б кл. – 33 результат (учитель – Грабовська О.М.), Ватрас Анастасія, 2-В кл. (Чирська Н.П.) та Марчук Соломія, 3-Б кл. (Грабовська О.М.) – 23 результат, Живчик Вікторія, 2-А кл. – 20 результат (Балабан Г. М.), М’яхкота Єлизавета, 5-Б кл. – 19 результат, Гук Софія, 1-Б кл. – 15 результат (Горішна Г.М.), Гербут Уляна, 2-Г кл. (Балабан Г.М.) та Мерецька Анна, 5-А кл. (Зуляк Г.Я.) – 8 результат, Гач Катерина, 3-Б кл. – 7 результат (Колодій А.Р.), Комендат Максим, 1-В кл. – 5 результат (Грабовська О.М.) та інші.

Особливо радіємо за гімназисток, які в нелегкій боротьбі стали переможцями Марафону: Сивак Валерію, 6-Б кл. – ІІ місце (Балабан Г.М.) та Бучинську Анастасію, 1-Б кл. – І місце (Горішна Г.М.).

Так тримати! Бажаємо усім учасникам і учасницям ХХІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика подальших звершень і нових перемог!