Сходження на зоряний Олімп

research
  • 29 тра
  • 2019

Сходження на зоряний Олімп

29 травня 2019 року традиційно у гімназії відбувається творчий звіт директора та церемонія нагородження кращих гімназистів «Сходження на зоряний Олімп». Це свято її величності науки, свято обдарованості й таланту.

Дійство розпочалося із запалення свічок переможцями всеукраїнських олімпіад та звіту директора гімназії Крижанівського Анатолія Васильовича про  роботу гімназії за 2018-2019 навчальний рік.

У ході голосування батьківська громадськість і педагоги високо оцінили креативну роботу директора.

Поміж зірок, по червоній доріжці, простягненій до сцени актової зали, пройшли всі, хто мав цього року високі досягнення. Цей рік був найврожайнішим: за результатами предметних олімпіад з базових дисциплін у місті в неофіційному рейтингу гімназія – на І місці. Гімназисти здобули І місць - 20, ІІ місць - 30, ІІІ місць - 40. На обласних олімпіадах І місць - 12, ІІ місць - 11, ІІІ місць – 4; на Всеукраїнському рівні маємо п’ять перемог.

Особливо високими результатами увінчалася робота наукового товариства «До глибин»: 36 перемог на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, 17 учасників заключного етапу, з них – 13 перемог. Премію ім. Миколи Николина отримав Волошин Петро, який здобув аж дві перемоги на заключному етапі.

Премію Осипа-Лева Павлишина отримала цьогоріч Касянчук Надія, яка принесла гімназії 3 перемоги на всеукраїнському рівні. Кращим математиком року визнаний Костюк Богдан, він отримав премію колишнього гімназиста Володимира Щесновича. Нагороди отримали переможці конкурсів учнівської творчості активісти самоврядування.

Приємним сюрпризом дійства стала премія Родини Господарських, започаткована для  кращого знавця французької мови. Її отримали Маркевич Діана та Приведа Анастасія.

Родзинкою цьогорічного свята стало вручення гімназистам сертифікатів успіху з іменними марками, які відображають здобуті перемоги. Упродовж 7 років гімназисти у цей сертифікат будуть вклеювати марки зі своїми досягненнями. Для семикласників відбулося погашення цих марок. Гідними винагородами було відзначено невтомну роботу педагогів з обдарованими дітьми.

Тож свято «Сходження на зоряний Олімп» є своєрідним мотиватором до праці з плекання талантів, а для гімназистів – до нових здобутків та морального росту.