Тиждень толерантності

research
  • 17 лис
  • 2020

Тиждень толерантності

З 16 по 20 листопада у гімназії проходить тиждень Толерантності  з метою ознайомлення гімназистів з поняттями та рисами толерантності, розвитком соціальної інтуїції, чутливості, навичок спілкування.

Толерантність – це відкритість, свобода думки, совісті і переконань., це чесність і гармонія.

Доспілі яблука на Дереві Толерантності допомогли більше дізнатись для чого вона потрібна із чого вона розпочинається, вивчити основні правила толерантності.

Через виставку кольорових сердечок кожен дізнався якого кольору його толерантність, як важливо ставитись до людей терпимо і поважати думку інших.

Було приємно прочитати на силуетах рук і людей безліч слів, які допоможуть в подальшому житті стати культурною, виваженою, тактовною людиною.

Приємною була акція обіймів через різноманітні цікаві жести, які придумали гімназисти в період пандемії і почули про якості, властиві толерантній людині.

«Галявина толерантності», яку створили гімназисти 1-7 класів: це і хмаринки із дощем, сонечко, квіти, дерева, метелики та килими Толерантності  вийшла яскрава і приваблива сторінка.

Завершили тиждень дефіле насичених цікавими матеріалами газет, фотозона «планета толерантності» та перегляд відеороликів про толерантність.