Удалий фрагмент літа

research
  • 14 чер
  • 2019

Удалий фрагмент літа

 З 03 по 14 червня 2019 року в Тернопільській Українській гімназії імені Івана Франка працював англомовний літній табір Go Camp. Понад 90 учнів 7, 8 та 10-х класів були задіяні до плідної співпраці, цікавих видів навчально – ігрової та рухової діяльності. Учні розкривали свої творчі задатки, творили командні проекти, спілкувалися англійською мовою із учителями та носіями мови, що були запрошені до табору.

 Протягом роботи табору діти навчилися кількох танців, адже щоранку день починався із танцювальної руханки. Учні мали можливість ближче познайомитися, презентувати себе і свої захоплення, придумати назву, емблему, девіз та історію власної команди, у нестандартній формі представити свою групу на загал, побудувати командну вежу і спроектувати корабель, грати різноманітні рухливі й настільні ігри, що спрямовані на розвиток мовлення.

У рамках Дня Планети працювали Лабораторії Переробки, де команди створювали різноманітні пристрої та вироби із використаного пластика та підручних матеріалів. Приємні спогади залишив Фото - Відео День «Файне місто Тернопіль», учні підготували власні фільми про тернопільську архітектуру, пам’ятники, парки та Тернопільський став. Запам’яталися Буфет під відкритим небом та Пікнік із піцою, малюнки команд на асфальті та барвисті стіннівки.

         Наші волонтери Шон Хікс, Шакіта Біллі, Хадаад Ндея, Дебора Абіона та Блессд Ндаба зарядили усіх позитивом та незабутнім досвідом.

Зичимо учням приємних канікул, сповнених яскравими враженнями.