Вітаємо!!!

research
  • 25 лют
  • 2020

Вітаємо!!!

Вітаємо

переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів – членів наукового товариства  «До глибин»

 І місце

  1. Приведу Анастасію (7-В) – секція французької мови
  2. Турчин Софію (7-А) – секція правознавства
  3. Колесника Романа (7-Б) – секція експериментальної фізики
  4. Хмурича Захара (7-Б) – секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм
  5. Мартинюка Андрія (7-Б) – секція математичного моделювання
  6. Мартинюка Андрія (7-Б) – секція математики
  7. Чванкіну Регіну (7-А) – секція біології людини
  8. Фурделу Анастасію (7-В) – секція валеології
  9. Курилюк Вероніку (6-Б) – секція української мови

 ІІ місце

  1. Лозінську Марію (7-А) – секція англійської мови
  2. Боднар Марту (7-Б) – секція мистецтвознавства
  3. Шкурак Людмилу (7-Б) – секція української мови
  4. Поляцка Феодосія (7-А) – секція історії України
  5. Мазуренок Вікторію (7-А) – секція історії України
  6. Колесника Романа (7-Б) – секція матеріалознавства
  7. Шамбору Юрія (7-В) – секція безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем
  8. Берестецьку Марію (6-А) – секція української літератури
  9. Костюк Анну (6-В) – секція ветеринарії, зоології
  10. Костецьку Вікторію (6-В) – секція медицини
  11. Дениса Максима (7-Б) – секція інформаційних систем, бази даних та системи штучного інтелекту
  12. Мацик Катерину (7-Б) – секція економічної теорії та історії економічної думки

ІІІ місце

  1. Яковенка Мартіна (7-Б) секція науково-технічної творчості та винахідництва
  2. Марків Катерину (7-В) – секція технології програмування
  3. Струхляка Миколу (7-Б) – секція математики
  4. Галіяш Вікторію (7-В) – секція фінансів, грошового обігу та кредиту
  5. Колесникову Анастасію (7-А) – секція медицини
  6. Гевик Юлію (7-В) – секція психології
  7. Хайка Андрія (7-А) – секція екології
  8. Демборинську Софію (6-А) – секція літературної творчості
  9. Бичок Анастасію (6-А) – секція психології
  10. Проць Олену (6-Б) – секція валеології
  11. Василевську Анастасію (6-А) – секція історії України
  12. Товпишка Данила (5-Б) – секція математики