Живій газеті бути!

research
  • 07 тра
  • 2019

Живій газеті бути!

Розуміння ідей новел Української Хартії вільної людини через власні відеоролики, мультики ,практичні справи показали гімназисти 4-а,  у форматі живої ГАЗЕТИ"ZET-И" несуть зміни". Тематичний випуск газети "Від жителя до українського громадянина, від особи до особистості" був присвячений Українській хартії вільної людини.

Людина покликана бути відповідальною особистістю, а в суспільній спільноті така особистість стає відповідальним громадянином. Із першими успіхами на шляху формування свідомого й активного громадянина ділилися гімназисти 4-а. Вони згуртувалися  для цього у такі  редакційні відділи: «Вивчай і розрізняй», « Журналісти-аналітики», «Художники і майстри слова «  , Гості-експерти», Гості-актори»

Я - людина ! Хочу любити, мислити, бути успішним й активним громадянином, господарем-тернопільцем,  особистістю. Я відчуваю плече один одного і розумію,що держава починається у серці,а Хартія вільної людини - це наша ДНК! 

Ми хочемо жити у спільноті вільних,щасливих успішних людей в Україні,а не за її межами,у цьому нам допоможе Українська Хартія вільної людини,яка є вибором бути:бути вільним народом! Бути успішним народом і державою! Бути вільним серед вільних!

Класний керівник 4 -А  – Балабан Галина Михайлівна